ב. ספט 20th, 2021

gossipbuilder

רכילות| פיתוח גוף | בודיבילדינג | בידור | פיתוח גוף | מר אולימפיה| חדשות

פיטנס פקטורי: מר עולם אלי סטרוסטה הולך לכבוש את הנגב

1 min read

הולך להכניס את הנגב לכושר. אלי סטרוסטה. צילום: מתוך האינסטגרם של סטרוסטה

מפתח הגוף שבכותרת, הולך להכניס את הנגב לכושר והוא עושה זאת בענק. כל הפרטים

אם אתם גרים באזור חיוג 08 וחיפשתם מקום בו תוכלו להתאמן ולהיכנס לכושר ולא מצאתם, אתם יכולים להפסיק לחפש, יש לנו מקום כזה בשבילכם. רק לפני שאתם ממשיכים לקרוא אנחנו מזהירים כי אתם עלולים להתמכר.

מר עולם לשעבר ואחד ממפתחי הגוף המובילים והמשפיעים בארץ, אלי סטרוסטה, פתח סטודיו חדש לאימונים אישיים בבאר – שבע. ולא מדובר בעוד סטודיו לאימונים, אלא כזה שיגרום לכם להזיז את עצמכם מהספה ולהפסיק להיות בטטות כורסה.עוד בגוסיפ בילדר

מוריד את הבגדים: נתן גרסין בתמונות שטרם ראיתם

מדוע ארנולד שוורצנגר הטריד לקוחות?

לא תאמינו: הכירו את מפתח הגוף בן ה-16

View this post on Instagram

Did you train today ?

A post shared by 𝑬𝒍𝒊 𝒔𝒕𝒂𝒓𝒐𝒔𝒕𝒂 (@starostayfit) on

אז תגידו שלום ושננו את השם – Fitness Factory כי אתם הולכים לשמוע עליו הרבה. סטרוסטה שבחודשים האחרונים נעלם לנו מהרדאר היה שקוע בעבודה סביב המפעל החדש שלו, או כמו שהוא כותב בפוסט שלו (קראו מטה) "הילד שלו. שלכם. שלנו". סטרוסטה השקיע במקום החדש שלו מהפרט הקטן ועד הגדול. עבודה מסביב לשעון עד שאמש (חמישי) פתח את המקום בטקס תקיעת מזוזה.

בפוסט שהעלה סטרוסטה נכתב בין היתר כי: "אולי אני לא אשנה את כל העולם (למרות שאני רוצה) , אבל אני אעשה הכל כדי לעזור לכמה שיותר" . את האנרגיות אפשר להרגיש עם קריאת הפוסט, ואם יעמוד בזה המקום יהיה הבית של כל אחד ואחת מתושבי הנגב.

מר עולם לשעבר, ואחד ממאמני הכושר המובילים בארץ אלי סטרוסטה

 מאמין שהיום הזה הגיע! אני מתרגש כאילו נולד לי ילד, טוב האמת שנולד לי ילד, אבל הוא לא הילד שלי, הוא הילד של כולנו. שלכם.

בחיי עברתי תקופות מאתגרות, קשות, עליתי על במות וקטפתי מדליות בארץ ובעולם, אבל כלום לא מתקרב לרגע הזה שהגיע לסיומו ממש עכשיו, הרגע בו הוא יוצא לאוויר העולם כשאני מאחוריו.

אחרי חודשים ארוכים של עבודה אינטנסיבית מסביב לשעון, חוסר שעות שינה, חוסר שעות בילוי עם חברים, חוסר בהכל חוץ מדבר אחד: השקעה במפעל, אבל לא סתם מפעל, מפעל שהולך לשנות את חייכם. את המפעל הזה בניתי ביחד עם הבן אדם שניהיה יותר ממשפחה בשבילי בשנה האחרונה Noam Bar Hen בעשר אצבעות, ברמת דיוק והשקעה בפרט הקטן כגדול, והכל כדי שאתם תבואו לבית חם ואוהב, לילד שלי ששמו בישראל Fitness Factory.

אני מאמין במה שאני עושה, אני אוהב את מה שאני עושה וזו המתנה שקיבלתי. החלום הכי גדול שלי היה לחלוק את את השמחה שלי, את הידע שלי עם כולם .

אולי אני לא אשנה את כל העולם (למרות שאני רוצה) , אבל אני אעשה הכל כדי לעזור לכמה שיותר. הצלחה שלי היא הצלחה שלכם וההפך. זה לא יקח ימים ולא שבועות או חודשים אבל נולדתי מוכן לרגע הזה וזה יקרה , כי כל מי שמכיר אותי יודע שאם יש לי מטרה אני לא אנוח עד שאגיע אליה. ואדאג שגם אתם.

View this post on Instagram

לא מאמין שהיום הזה הגיע! אני מתרגש כאילו נולד לי ילד, טוב האמת שנולד לי ילד, אבל הוא לא הילד שלי, הוא הילד של כולנו. שלכם. בחיי עברתי תקופות מאתגרות, קשות, עליתי על במות וקטפתי מדליות בארץ ובעולם, אבל כלום לא מתקרב לרגע הזה שהגיע לסיומו ממש עכשיו, הרגע בו הוא יוצא לאוויר העולם כשאני מאחוריו.  אחרי חודשים ארוכים של עבודה אינטנסיבית מסביב לשעון, חוסר שעות שינה, חוסר שעות בילוי עם חברים, חוסר בהכל חוץ מדבר אחד: השקעה במפעל, אבל לא סתם מפעל, מפעל שהולך לשנות את חייכם. את המפעל הזה בניתי ביחד עם הבן אדם שניהיה יותר ממשפחה בשבילי בשנה האחרונה @noambarhen בעשר אצבעות, ברמת דיוק והשקעה בפרט הקטן כגדול, והכל  כדי שאתם תבואו לבית חם ואוהב, לילד שלי ששמו בישראל Fitness Factory. אני מאמין במה שאני עושה, אני אוהב את מה שאני עושה וזו המתנה שקיבלתי. החלום הכי גדול שלי היה לחלוק את את השמחה שלי, את הידע שלי עם כולם . אולי אני לא אשנה את כל העולם (למרות שאני רוצה) , אבל אני אעשה הכל כדי לעזור לכמה שיותר. הצלחה שלי היא הצלחה שלכם וההפך.  זה לא יקח ימים ולא שבועות או חודשים אבל נולדתי מוכן לרגע הזה וזה יקרה , כי כל מי שמכיר אותי יודע שאם יש לי מטרה אני לא אנוח עד שאגיע אליה. ואדאג שגם אתם. 18.07.2019 מבחינתי זה הסימן דרך הכי משמעותי בחיים שלי .. ומקווה שגם שלכם📍 ‏ Fitness Factory – הגיע הזמן להוציא את הגרסא הטובה שבכם 🙏🏼 -בואו להיות חלק מהדבר הבא – הנגרים 1/3 באר שבע (צמוד לעולם הקולנוע) . . -לפרטים נוספים ותיאום פגישות ייעוץ : אלי – 0526056342 / נועם – 0546221328

A post shared by 𝑬𝒍𝒊 𝒔𝒕𝒂𝒓𝒐𝒔𝒕𝒂 (@starostayfit) on

מה אתם חושבים על המקום החדש של אלי סטרוסטה? טקבקו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
דילוג לתוכן