פארודיית הגנגם סטייל : ליאור סנטו וטל מוסרי עושים סתלבט

ליאור סנטו , אלוף האלופים ואחד ממפתחי הגוף המובילים והמפורסמים בארץ לא מסתפק בקמפיין לרשת מרפאות מוכרת לצד אדיר מילר , עכשיו הוא כובש עוד יעד – קליפ בערוץ הילדים

 

שומר הראש האישי שלנו , ליאור סנטו , לא הסתפק בקמפיין לרשת מרפאות מוכרת לצד אדיר מילר וחברו הטוב , מישל טרוני  , עכשיו הוא דוהר קדימה ומסמן וי על קליפ לערוץ הילדים . השחקן והבמאי תום אבני לא בזבז זמן , מיד לאחר החתונה עם לירז צ'רכי  התבקש לביים קליפ פארודייה לערוץ הילדים סטייל גנגנם סטייל , אבני כמובן מבלי למצמץ נרתם למשימה. לטובת הקליפ גויס גם סנטו שעשה שם כמה מהלכים מצחיקים לצידם של כמה מכוכבי ערוץ הילדים והמנחה טל מוסרי . לקליפ למי שממש סקרן  קוראים  " שקל מן "  והוא עתיד לעלות בערוץ הילדים בימים הקרובים .  כאמור לא מדבר בתפקיד ראשון של סנטו , הוא כבר הפציע בעבר על מסך הטלוויזיה בתפקידי אורח ואף בשעשועון המצליח של רשת "כלוב הזהב " בהנחייתו של אבי קושניר .  ממתינים בסבלנות , אין ספק שיהיה שווה .

 

סנטו. ליאור סנטו צילום: מתוך עמוד הפייסבוק של ליאור סנטו

סנטו. ליאור סנטו
צילום: מתוך עמוד הפייסבוק של ליאור סנטו

 

טל מוסרי

טל מוסרי

 

 

 

 

7 Responses to פארודיית הגנגם סטייל : ליאור סנטו וטל מוסרי עושים סתלבט

 1. לא מכירה אותו אבל הוא חתיך . כיף לו שהוא הצטלם עם טל מוסרי ואני לא 🙁

 2. טל מוסרי אני אוהבת אותך

 3. מעייני נני

  טל אני אוהבת אותך

 4. סנטו אתה מלך

 5. טל מחיפה

  הוא תופס מעצמו , אני מכיר אותו . הולך בים כאילו הוא מלך

 6. חבר שולצמן

  חיה רעה

 7. לטל מחיפה – אז זהו … שאתה ממש אבל ממש רחוק מלהכיר אותו. ליאור סנטו ממש לא מתהלך כמו מלך ! לא בים ולא בשומקום אחר. מדובר בגבר צנוע , עדין ומקסים. כל מי שבאמת מכיר אותו ובא עימו במגע יעיד יל כך. מגיע לו את כל הכבוד שבעולם , אין הרבה אנשים שהגיעו למעמד כמו שלו בתחום הספורט ועדיין נשארים פשוטים וטובים .
  מחכים כבר לראות את הקליפ 🙂 !

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *