סופר דאדי: מני אלבז אבא

ההכנות לתחרויות השונות כמעט גרמו לנו לשכוח שיש עוד כמה אנשים ששווים אייטם, חוץ מפיל היט, ג'יי קאטלר , קאי גרין והחבר'ה, אנשים כמו מני אלבז שהפך בתחילת השבוע לאבא . אנחנו חושבים שמגיע לו אייטם, ואתם? טקבקו מזל טובים ועוד

 

לא רק בודי בילדר: מפתח הגוף הישראלי/צרפתי, מני אלבז והאישה של חייו ליה הפכו להורים בפעם הראשונה בחייהם. בתחילת השבוע זה קרה, ביום שני אם נדייק, אל בית החולים שערי צדק בירושלים הגיעו מני וליה כשהם מצוידים בצירי לידה, שם לאחר כמה שעות של @#@## כמו כל אישה יולדת, הגיחה לעולם היורשת למשפחת אלבז. העניין כל כך ריגש את אלבז שהוא מיד רץ אל חשבון הפייסבוק שלו ושיתף את כולם בהתרגשות עם הסטטוס הבא פלאס תמונה (לא נגענו) : "זה היום הכי מאושר בחיי. אין מילים כדי לתאר שימחה כזו…בשעה טובה אישתי החזקה עבדת כל כך קשה. צעקה אחת לא הוצאת, כל הלידה היית עם חיוך גם כשסבלת.. אלופה שלי החיים לפנינו והבאת לנו לעולם ילדה כל כך מהממת בלי עין הרע. בחיים לא הבנתי מה זה החוויה שכולם מדברים עליה בלידה ופה זה היה ממש כמו בסרט הוליוודיאני אבא!!!!!!!!!" . פוסט מרגש זה זכה ללמעלה מ-500 לייקים ולמעלה מ-100 תגובות. אנחנו שולחים מזל טוב כפול ומחכים להזמנה לבריתה .

משפחה מורחבת. ליה, מני והעוללה למשפחת אלבז צילום: פייסבוק

משפחה מורחבת. ליה, מני והעוללה למשפחת אלבז
צילום: פייסבוק

האלבזים לפני הלידה. מני וליה אלבז צילום: פייסבוק

האלבזים לפני הלידה. מני וליה אלבז
צילום: פייסבוק

 

אם אתם במקרה לא מכירים את השניים, נספר כי השניים הם הבעלים של www.skygym.co.il בירושלים, מכון כושר בעל קונספט חדשני שבו המתאמן משלם אך ורק על האימונים האישיים, לא על המנוי. בנוסף לכך אלבז השתתף בתחרויות של נאק ועוד מספר איגודים בארץ.

 אחלו מזל טוב למשפחה המאושרת. טקבקו 

12 Responses to סופר דאדי: מני אלבז אבא

 1. מזל טוב מני וליה

 2. אחד הגברים שיש זה מני. מזל טוב

 3. מזל טוב תותח

 4. בטח תהיה להם ילדה יפה, האבא חתיך 🙂

 5. הוא נראה שחצן ובכל זאת כל הכבוד לו

 6. מזל טוב לכם

 7. גאווה לעיר שלנו

 8. מה שם הילדה?

 9. לא מכירה אותם אבל מזל טוב

 10. אתם הגאווה של ירושלים

 11. ילדה ראשונה של מני, לליה יש עוד ילד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *