ב. ספט 27th, 2021

gossipbuilder

רכילות| פיתוח גוף | בודיבילדינג | בידור | פיתוח גוף | מר אולימפיה| חדשות

נגס בתפוח: גלעד שליט נפגש עם ראש העיר של ניו יורק

1 min read

בר רפאלי וגלעד שליט יאנקיז צילום: ויקיפדיה ושוקה כהן

גלעד שליט כבר הספיק לפגוש את כל המי ומי, בר רפאלי, אסתי גינזבורג , ראש הממשלה בנימין נתניהו ועוד כמה בכירים ובכירות, הפעם בביקור בניו יורק זכה למפגש עם ראש העיר של התפוח הגדול וגם סיור באצטדיון של הינקיז, תעשו כבוד ותכנסו

 

כחלק ממסעו בעולם, מסע הרצאות ברחבי העולם שמטרתו גיוס תרומות זכה גלעד שליט לפגוש את ראש העיר של ניו יורק וגם לסיור באצטדיון של היאנקיז . כאמור לפני מספר ימים החתים שליט את הדרכון שלו בארה"ב לטובת הרצאות בניו יורק. כשהגיע לתפוח הגדול לאחר שהתארגן על עצמו הופתע לגלות כי אורגנה לו ארוחת ערב עם מייקל בלומברג , הראש העיר היהודי של ניו יורק.  השניים ישבו זמן מה ודיברו על עשרות נושאים וביניהם המצב בישראל. בסיום עשו כמה תמונות ביחד והלכו כל אחד לדרכו.

תעשו כבוד. ראש העיר ניו יורק מייקל בלומברג צילום: Rubinstain
תעשו כבוד. ראש העיר ניו יורק מייקל בלומברג
צילום: Rubinstain

לאחר שנפרדו השניים, חזר שליט אל בית המלון למנוחה קצרה ולאחר שהתאושש וסיים כמה הרצאות הוא זכה לביקור באחד המקומות היותר נחשבים בארה"ב, אנחנו מדברים על האצטדיון של אגדת הבייסבול, אצטדיון היאנקיז . שליט הגיע בליווי כמה חברים וזכה לסיור פרטי במקום שכלל כניסה לכל המקומות שאתם מחזיקי האשראי לא הייתם זוכים להם. היאנקיז למי שלא יודע היא קבוצת הבייסבול עטורת פרסים ומובילה .

יאנקיז סטאדיום  צילום: ויקיפדיה
יאנקיז סטאדיום
צילום: ויקיפדיה

 

כפי שאמרנו, בשביל שליט לא מדובר בפעם ראשונה שנפגש עם כל מיני מי ומי , בארץ באירועים שונים זכה לפגוש את בר רפאלי, אסתי גינזבורג וכוכבת "מהיר ועצבני" גל גדות.

השליט של כולם: גלעד שליט עם גל גדות ואסתי גינזבורג צילום: שוקה כהן
השליט של כולם: גלעד שליט עם גל גדות ואסתי גינזבורג
צילום: שוקה כהן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
דילוג לתוכן