ו. אוק 22nd, 2021

gossipbuilder

רכילות| פיתוח גוף | בודיבילדינג | בידור | פיתוח גוף | מר אולימפיה| חדשות

מסאג' אולימפי: ג'יי קאטלר מתפנק במסאג' לקראת מר אולימפיה

1 min read

ככה זה נראה בערב. ג'יי קאטלר בעיסוי צילום: פייסבוק

כל דקה חשובה בדרך ל"מר אולימפיה" ובכל זאת, האיש והשרירים ג'יי קאטלר מצא לעצמו זמן פנוי כדי לשחרר את השרירים ובקיצור לעשות מסאג', לנו יש תמונות, אתם רק צריכים להקליק

הדרך ל"מר אולימפיה" רצופת מכשולים אבל גם הנאות, תשאלו את ג'יי קאטלר, הוא יגיד לכם.  הוא לא מרבה לעשות הפסקות בין סט לסט בחדר הכושר, למעשה הוא לא ממש יוצא מחדר הכושר אם הוא לא חייב ובכל זאת, קאטלר מצא לעצמו זמן למסאג' . האיש והשרירים לקח הפסקה ובאחד הביקורים שלו בלאס וגאס, ארה"ב הוא פתח את הבוקר במסאג' פרטי בחדר המלון . פה לא נגמר הפינוק המשומן, גם באותו ערב הוא זכה למסאג' פרטי נוסף, עיסוי רקמות עמוק אם אתם ממש חייבים לדעת . האמת שאנחנו מפרגנים לו ורק מהסיבה שהוא לא מרשה לעצמו לעשות זאת כל יום וגם לאור העובדה שהוא עושה זאת כדי לא לקחת סיכונים שבטעות יסבול מחבלות בלתי צפויות עקב אימוני יתר.

ככה זה נראה בבוקר. ג'יי קאטלר בעיסוי צילום: פייסבוק
ככה זה נראה בבוקר. ג'יי קאטלר בעיסוי
צילום: פייסבוק

 

ככה זה נראה בערב. ג'יי קאטלר בעיסוי צילום: פייסבוק
ככה זה נראה בערב. ג'יי קאטלר בעיסוי
צילום: פייסבוק

את כל האימונים, המסאג'ים ושאר ענייניו של קאטלר אתם יכולים לראות בסדרת הסרטונים של אתר המגזין  FLEXONLINE.com אשר עוקב אחרי קאטלר בדרך ל"מר אולימפיה".


 

קאטלר התמודד במשך שנים מול רוני קולמן עד שלבסוף הביא ניצחון ראשון ב"מר אולימפיה" בשנת 2006 וניצחון נוסף בשנה אחרי-2007. בשנה אחרי הוא כבר הפסיד את התואר לדקסטר ג'קסון אבל ב-2009 הוא תיקן את המצב כשזכה שוב בתואר  .שנה אח"כ עשה זאת שוב. בשנת 2011 הפסיד קאטלר את התואר לפיל היט לאחר שנפצע בזרוע. שנה אח"כ לקח הפסקה ומיד נפוצו שמועות כי הוא פורש מהתחום , עכשיו כולם רואים כי מדובר בשמועות ובשמועות בלבד.

 

מפרגנים לקאטלר או מקנאים?טקבקו

 

 

 

6 thoughts on “מסאג' אולימפי: ג'יי קאטלר מתפנק במסאג' לקראת מר אולימפיה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
דילוג לתוכן