ב. ספט 27th, 2021

gossipbuilder

רכילות| פיתוח גוף | בודיבילדינג | בידור | פיתוח גוף | מר אולימפיה| חדשות

מהפכה במטבח: אלעד בנבנישתי הפך מנער שמן למאמן כושר

1 min read

המהפך של אלעד בנבנישתי. מתוך האינסטגרם של אלעד בנבנישתי

"כמעט התייאשתי עד שהחלטתי לקחת את עצמי בידיים". הסיפור המרגש שיגרום לכם להאמין שהכל אפשרי. כל הפרטים

אם חיפשתם מישהו שיספק לכם מוטיבציה שתגרום לכם לעבור שינוי בחיים, אתם יכולים להפסיק לחפש, היא כאן לפניכם. והיא מגיעה בדמותו של אלעד בנבנישתי שחושף את הסיפור המרגש שלו.

בנבישתי שהיה בתקופה מאוד קשה בחייו בה הגיע למשקל של 114 ק"ג, שם קץ לעלייה במשקל, לקח את עצמו בידיים והחל בשגרת אימונים אינטנסיבית ואכילה מסודרת, כך הוא חושף בפוסט ברשתות החברתיות. "כמעט והתייאשתי עד שהחלטתי לקחת את עצמי בידיים ולעשות מעשה, שיניתי את מערך האימונים והתזונה שלי לחלוטין, התאמנתי חזק, השקעתי בתזונה ועל הדרך הבנתי שזה הייעוד שלי בחיים, לשנות לאנשים את החיים שלהם, להחזיר להם את הבריאות והבטחון העצמי שלהם והחלטתי להיות מאמן ועל הדרך להיות חלק מהדבר הנפלא שנקרא studio ktb..". הוא כתב בחשבון האינסטגרם שלו.

והוא ממשיך "היום כפי שאתם רואים אני 30 קילו פחות , מפוכח יותר, חכם יותר והכי חשוב מבין מה זה לעבור תהליך כזה, הייתי שם ואני גם יודע איך לגרום לכם להגיע לשם.הסיפוק הגדול זו הצלחה של לקוחותיי ויש לא מעט כאלו.. הכל מתחיל בכוח הרצון , ההתמדה והעזרה שתקבלו.במשך תקופה בניתי שיטה מנצחת עם צוות מנצח שיעשה הכל שתשיגו את המטרה". את הפוסט הוא מסיים ב" עכשיו רק חסר שתרצו את זה כמו שאני רציתי את זה והשמיים הם הגבול..". אם זאת לא מוטיבציה, אנחנו לא יודעים מה כן.

View this post on Instagram

‎אני לא נוטה להחשף ולחשוף את עצמי אך החלטתי שהגיע הזמן..רוצה לשתף אתכם בסיפור שלי על מנת לתת לאנשים שצריכים את ההשראה והאמונה שהכל אפשרי אם רק באמת תרצו ותאמינו.. ‎עד לא לפני הרבה זמן הייתי בתקופה קשה בחיי , זה השפיע לי על כל תחומי החיים שלי. האימונים שלי לא היו אותו הדבר והמשקל שלי התחיל לעלות ולעלות עד שהגעתי למשקל שיא של 114 קילו. ‎כמעט והתייאשתי עד שהחלטתי לקחת את עצמי בידיים ולעשות מעשה, שיניתי את מערך האימונים והתזונה שלי לחלוטין, ‎התאמנתי חזק, השקעתי בתזונה ועל הדרך הבנתי שזה הייעוד שלי בחיים, לשנות לאנשים את החיים שלהם, להחזיר להם את הבריאות והבטחון העצמי שלהם והחלטתי להיות מאמן ועל הדרך להיות חלק מהדבר הנפלא שנקרא studio ktb.. ‎היום כפי שאתם רואים אני 30 קילו פחות , מפוכח יותר, חכם יותר והכי חשוב מבין מה זה לעבור תהליך כזה, הייתי שם ואני גם יודע איך לגרום לכם להגיע לשם.הסיפוק הגדול זו הצלחה של לקוחותיי ויש לא מעט כאלו.. הכל מתחיל בכוח הרצון , ההתמדה והעזרה שתקבלו.במשך תקופה בניתי שיטה מנצחת עם צוות מנצח שיעשה הכל שתשיגו את המטרה. ‎עכשיו רק חסר שתרצו את זה כמו שאני רציתי את זה והשמיים הם הגבול.. ‎לעוד פרטים פנו אליי בפרטי #fitfam #instafitness #beastmode #gym #instafit #fitnessaddict #active #bestoftheday #instadaily #fitnessfreak #health #healthylife #eatclean #twelveskip #fitspo #abs #foodgasm #lifestyle #diet #instahealth #wellness #getmoving#mako#mentalhealthawareness#ynet#walla#underarmour#adidas

A post shared by Elad Benbenishty (@eladbenbenishty) on

מה אתם חושבים על המהפך של אלעד בנבנישתי? טקבקו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
דילוג לתוכן