ו. אוק 22nd, 2021

gossipbuilder

רכילות| פיתוח גוף | בודיבילדינג | בידור | פיתוח גוף | מר אולימפיה| חדשות

לפני ואחרי: האנשים השמנים שהפכו לחטובים

1 min read

בכל שבוע נביא לפניכם שינוים מטורפים(לא, אנחנו לא מגזימים) של אנשים שהיו פעם שמנים, תפריט חדש ותוכנית אימונים חדשים הביאו אותם לתוצאות שלא היו מביישות את מפתחי הגוף המובילים. תעשו כבוד ותקליקו 

כמה פעמים חיפשתם איזה כדור שיעורר אצלכם את המוטיבציה התמונה עמוק עמוק בתת מודע שלכם, הרבה? יופי. החל מרגע זה לא תצטרכו לקחת כדור מהסוג הזה, מספיקה לכם התוצאה הסופית של האנשים הבאים בשביל להבין שהסוד לגוף מושלם ובריא טמון עמוק עמוק בתת מודע (שלנו)ושלכם. אז בואי נמעיט במילים ונעבור לאנשים שעברו מוטציה מפתיעה, החל מהיום , בכל שבוע נביא לכם את האנשים ואת השינוים שלהם. אם יש לכם אנשים שעברו שינוים ואתם רוצים שיככבו אצלנו, אתם יותר ממוזמנים להציע אותם.

שם: דוד א.ג'ונסון

 גיל:31

 מדינה: ארה"ב

ככה הוא נראה בהתחלה. דוד א.ג'ונסון צילום: BodyBuilding.com
ככה הוא נראה בהתחלה. דוד א.ג'ונסון
צילום: BodyBuilding.com

 אז למה בעצם הוא התחיל בשינוי?

התשובה של ג'ונסון: "במשך כל חיי סבלתי מעודף משקל. תמיד שקלתי יותר מכולם, גם כשהייתי ילד. תמיד חלמתי להיות בעל גוף מעוצב וחטוב, אבל אף פעם לא עשיתי שום מהלך כדי להשיג גוף שכזה, עד גיל 24(2003). באותה נקודה התחלתי לאכול ולהתאמן כמו בודי בילדר. בסופו של דבר, לאחר שנה של אימונים אינטנסטיביים הגעתי לכושר ולחיטוב הטוב בחיי ואין מאושר ממני".

ככה הוא נראה היום. דוד א.ג'ונסון צילום:Bodybuilding.com
ככה הוא נראה היום. דוד א.ג'ונסון
צילום:Bodybuilding.com

כמובן שמאחורי כל הסיפור של ג'ונסון מסתתרים להם תפריט ותוכנית אימונים שאת פרטיהם תוכלו לראות בלינק המצ"ב http://www.bodybuilding.com/fun/david-johnston-shed-over-70-lbs-competed-onstage.html .

 

 

מה אתם חושבים על השינוי של ג'ונסון? טקבקו 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
דילוג לתוכן