ד. דצמ 1st, 2021

gossipbuilder

רכילות| פיתוח גוף | בודיבילדינג | בידור | פיתוח גוף | מר אולימפיה| חדשות

יחיד במינו: איתי בושרי הוא מר יוניברס

1 min read

המקום הראשון: איתי בושרי. מר יוניברס 2013 צילום: פייסבוק

בזמן שכולם מתמודדים ונלחמים על תארים ומקומות ראשונים (כמו המקום ה-1 ביוניברס) איתי בושרי עושה ובגדול ולוקח את המקום המדובר, המקום ה-1. אז תעשו לו כבוד ותקליקו . הפרטים בפנים

איך אומרים מקום ראשון באיטלקית? תשאלו את מפתח הגוף הישראלי איתי בושרי שקטף את המקום הראשון בתחרות "יוניברס" שהתקיימה באיטליה בה לקח את המקום הראשון. בשבת האחרונה נערכה התחרות השנתית הקבועה של איגוד IBFF, תחרות "יוניברס" , אותה תחרות בה השתתף סאפי אבו חמיד בה לקח  בה את המקום ה-4 . על אותה הבמה גם עלה בושרי, ביחד עם מתמודדים מכל העולם ושם הציג את נתוניו לשופטים שלאחר התייעצויות קבעו פה אחד "איתי בושרי הוא מר יוניברס" . מדובר בהישג אדיר בשביל בושרי ובכלל למדינת ישראל וזאת לאור העובדה שבושרי הוא הראשון שקוטף את הטייטל המדובר.

המקום הראשון: איתי בושרי. מר יוניברס 2013 צילום: פייסבוק
המקום הראשון: איתי בושרי. מר יוניברס 2013
צילום: פייסבוק
תמיד לצידו: איתי בושרי, אשתו פלאס הגביע צילום: פייסבוק
תמיד לצידו: איתי בושרי, אשתו פלאס הגביע
צילום: פייסבוק

לאחר שהתאושש ,  בושרי העלה סטטוס לחשבון הפייסבוק הפרטי שלו וכתב את הדברים הבאים: הרגע חזרתי לארץ מתחרות מר יוניברס IBFF… ראשית מודה לבורא עולם על הכוח הנפשי והפיזי מתחילת תהליך הדיאטה ועד רגע הזכייה במקום הראשון בקטגורית Bodybuilding middle…ולאישתי היקרה שסבלה אותי ואיתי את התהליך…וכמובן לגיל גרנות התותח שמלווה אותי שנים…ולאייל חסון על כל העזרה והעידוד…ולכל מי שתמך בי אפילו בלייק שעזר לי בתהליך…ולצוות האיגוד סטיבן ונתי בן משה…. ".

 

מה אתם חושבים על הזכיה של  בושרי, גאווה או לא? טקבקו

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
דילוג לתוכן