ד. דצמ 1st, 2021

gossipbuilder

רכילות| פיתוח גוף | בודיבילדינג | בידור | פיתוח גוף | מר אולימפיה| חדשות

וונדי סמילה , אזרחית הולנד התבקשה לייצג את הולנד בתחרות "מר עולם" ובחרה לייצג את ישראל

1 min read

פעם שלישית גלידה. הסמילאים צילום: פייסבוק

אין דבר יותר מרגש מגאווה ישראלית , בעיקר אם היא באה מאזרחית הולנדית שעשתה עלייה לישראל . זהו סיפורה של וונדי סמילה, עולה חדשה מהולנד שסירבה לייצג את הולנד בתחרות " מר עולם " . כבוד

 

וונדי סמילה , מפתחת גוף הולנדית ועולה חדשה מהולנד,  התבקשה על ידי איגוד נ.א.ב.א (National Amateur Body Builders Association) לייצג את הולנד בתחרות " מר עולם " שתערך באירופה בקרוב , היא סירבה בתוקף . סמילה עלתה לארץ מהולנד לפני קצת יותר משנה ביחד עם בעלה דוד סמילה שאותו " עקרה " מהולנד בחזרה לישראל לאחר 15 שנה שם ומאז התאהבה בישראל . בשבת הקרובה תערך תחרות " מר עולם " בטוסקנה שבאיטליה , התחרות עליה קראתם כאן לראשונה . וונדי תייצג את מדינת ישראל ביחד עם בעלה דוד סמילה .

 

גאווה ישראלית/הולנדית .וונדי סמילה צילום: פייסבוק
גאווה ישראלית/הולנדית .וונדי סמילה
צילום: פייסבוק

וונדי שכבר זכתה בתחרויות השונות באירופה ואף במקום השביעי בתחרות "מיס יוניברס"  והביאה לא מעט כבוד למדינת ישראל , התבקשה כאמור לייצג את הולנד בתחרות ולפי מקורבים אליה היא לא חשבה יותר מדי ומיד אמרה "לא, אני מייצגת את ישראל ורק את ישראל". וכך יצא שבשבת הקרובה בתחרות המדוברת אזרחית הולנדית שרק עשתה עלייה לארץ ן תייצג את ישראל בתחרות המדוברת בה מתחרים למעלה מ-400 מתחרים מכל העולם . בתחרות התחרות המדוברת היא תחרות ה-30 במספר של האיגוד ולכן תזכה לסיקור תקשורתי נרחב מהתקשורת מכל העולם .

מחזיקים להם אצבעות . דוד וונדי  צילום: פייסבוק
מחזיקים להם אצבעות . דוד וונדי
צילום: פייסבוק

 

 

 

 

גאווה ישראלית או גאווה הולנדית ?

 

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
דילוג לתוכן