ב. ינו 24th, 2022

gossipbuilder

רכילות| פיתוח גוף | בודיבילדינג | בידור | פיתוח גוף | מר אולימפיה| חדשות

השושלת נמשכת : יוני האנה (אח של) זכה בתחרות " מר עולם " 2013

1 min read

האנה על הבמה עם מספר מתחרים צילום: פייסבוק

מי שחשב שאחרי שאלי האנה הוריד הילוך בנושא פיתוח הגוף והשתתפות בתחרויות בינלאומיות לא יהיה לו תחליף , כדאי שיחשוב שוב. כי תחליף יש לו , והוא גם ראוי, קוראים לו יוני האנה והוא האח הצעיר

 

גאווה ישראלית :  אחרי אלי האנה מגיע יורש חדש , יוני האנה שהוא כאמור האח הצעיר במשפחת האנה כך יוצא שהכל נשאר במשפחה . ביום ראשון האחרון נערכה תחרות " מר עולם " בטוסקנה שבאיטליה , אותה תחרות מדוברת של ארגון נ.א.ב.א העולמי בה השתתפו מתמודדים מכל העולם , למעלה מ-400 מתמודדים .  וגם לישראל היו מספר נציגים מטעם איגוד נ.א.ב.א ישראל . בתחרות הפתיע את כולם יוני האנה ששמר על השתתפותו בתחרות בסודי סודות עד לרגע התחרות , ממש כאילו היה סוד גרעיני . וכנראה שהסוד הגדול השתלם לכולם ובמיוחד לו , כי בסופו של דבר הוא קטף את התור  " מר עולם " 20132 של ארגון Nabba  . מדובר בהישג אדיר המצטרף לעוד הישגים לא כ"כ אדירים אותם קטף , כמו מקום שמיני ב "מר עולם " באירלנד לפני שנתיים . אין ספק כי יוני האנה הולך בדרכו של אחיו אלי . האם יש סיכוי שהוא (יוני) יזכה שלוש פעמים ברצף כמו אחיו אלי ? ימים יגידו.

 

האנה הקטן עם אחד המתמודדים בתחרות צילום: פייסבוק
האנה הקטן עם אחד המתמודדים בתחרות
צילום: פייסבוק

 

האנה על הבמה עם מספר מתחרים צילום: פייסבוק
האנה על הבמה עם מספר מתחרים
צילום: פייסבוק

 

ארכיון: האנה עם נשיא נאבא צילום: פייסבוק
ארכיון: האנה עם נשיא נאבא
צילום: פייסבוק

 

HannaEli_U02

האנה. אלי האנה  צילום : פייסבוק
האנה. אלי האנה
צילום : פייסבוק

בכל מקרה באותה תחרות השתתפו גם דוד ו-וונדי סמילה שעל השתתפותם קראתם פה לפני כשבועיים . הסמילאים  זכו במקומות מכובדים בשביל הפעם הראשונה בתחרות מהסוג הזה. דוד זכה במקום ה-8   בקטגוריית המאסטרים 40+  ואילו וונדי זכתה במקום ה-7  בקטגוריית  פיגור קלאס 1 .

הסמילאים. גאווה  צילום: פייסבוק
הסמילאים. גאווה
צילום: פייסבוק

 

אמנון גאון , נשיא נ.א.ב.א ישראל פרסם בחשבון הפייסבוק שלו את הדברים הבאים : "אני וכל הנהלת איגוד נ.א.ב.א ישראל מברכים אותו ומאחלים לו להמשיך ולשחזר את ההצלחה האדירה של אחיו אלי האנה שזכה 3 פעמים בתואר הנכסף".

 

מה אתם אומרים על הזוכים? גאווה ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
דילוג לתוכן