ד. דצמ 1st, 2021

gossipbuilder

רכילות| פיתוח גוף | בודיבילדינג | בידור | פיתוח גוף | מר אולימפיה| חדשות

גיסנו קיבל תפקיד: מישל טרוני יככב בעונה הרביעית של רמזור

1 min read

מישל טרוני לרמזור

התופעה החדשה בשמי הבודי בילדינג עליה סיפרנו לכם פה לא מעט פעמים, לא מפסיקה לייצר כותרות, הפעם התופעה מגיעה אל ערוץ 2 ,אל הסיטקום המצליח "רמזור" . אז תעשו כבוד למישל טרוני ותכנסו. כשתסיימו טקבקו מה אתם חושבים

התופעה נמשכת: מישל טרוני יככב בעונה הרביעית של הסיטקום המצליח "רמזור". ל-GossipBuilder נודע כי בעונה הקרובה שתצטלם ממש בקרוב יגלם טרוני  דמות של של מאפיונר רוסי ענק (כמובן) אשר מטיל אימה על אחד מהחבורה , אנחנו כמובן יודעים את הפרטים, בשביל לא להרוס לכם נשמור את זה בסוד ואתם תחכו לעליית לסדרה כדי לראות.

 מאחורי הליהוק של טרוני מסתתר לו סיפור קטן ומעניין . טרוני לוהק ישירות על ידי יוצר וכוכב הסדרה אדיר מילר . אז איך זה קרה? השניים הכירו על סט הצילומים לאחד מהקמפיינים של מכבי שירותי בריאות  ביחד עם ליאור סנטו , ושם הם נורא התחברו , כ"כ התחברו שמילר הבטיח לסנטו וטרוני תפקיד בסדרה , הוא באמת עמד בזה רק שסנטו נשאר מחוץ לתמונה,הסיבה: תפקיד מאפיונר רוסי לא התאים למראה שלו .  לא נורא, יהיו עוד תפקידים.

מתאגרפים באדיר מילר. ליאור סנטו ומישל טרוני צילום: ראובן קפוצ'ינסקי
מתאגרפים באדיר מילר. ליאור סנטו ומישל טרוני
צילום: ראובן קפוצ'ינסקי

ליהוק מפתיע. מישל טרוני  צילום: פייסבוק ליהוק מפתיע נוסף. מישל טרוניצילום: פייסבוק

תפקיד זה מצטרף לרשימה מאוד עמוסה של ג'ובים אותם הוסיף טרוני לרזומה שלו בשנה אחרונה, ג'ובים כמו תפקיד לצידו של אקי אבני בסדרה המצליחה של הוט "חסמבה דור 3", קמפיין לחברה בינלאומית להלבשה תחתונה לצידה של מנחת ערוץ אגו ויקי מקריאניס ועוד. אז כאמור טרוני יצטלם בקרוב לצידם של ליאור חלפון, נירו לוי וליאת הר לב בסיטקום המצליח של קופרמן הפקות וקשת .

כאן הצטלם לצידה של ויקי מקריאניס

אז איזה יעד נוסף יכבוש טרוני בקרוב? טקבקו

7 thoughts on “גיסנו קיבל תפקיד: מישל טרוני יככב בעונה הרביעית של רמזור

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
דילוג לתוכן