ו. אוק 22nd, 2021

gossipbuilder

רכילות| פיתוח גוף | בודיבילדינג | בידור | פיתוח גוף | מר אולימפיה| חדשות

אתר אמריקני: תמונות עירום של איילת זורר לצפייה בתשלום

1 min read

איילת זורר לגולברי צילום: אפרת אשל לגולברי

 

הצלחתה של איילת זורר בסרט "איש הפלדה"  הקפיצה לה את המניות בתעשיית הבידור העולמית , יחד עם ההצלחה מגיעה ההתקפה . אחד האתרים האמריקניים מציג באתרו תמונות עירום לצפייה בתשלום. תכינו את כרטיסי האשראי

 

מי לא חולם לראות תמונות עירום של מפורסמות ישראליות , אם יש כזה שיעמוד, ועד אז. אחד האתרים האמריקניים mrskin.com שהסיבה לקיומו היא הבאת תמונות של מפורסמים שונים מהעולם, אבל לא סתם תמונות אלא תמונות עירום . עכשיו אותו אתר מפרסם תמונות של השחקנית הישראלית איילת זורר בעירום. די ברור שהסיבה לפרסום התמונות עכשיו היא הצלחתה הבינלאומית של זורר בעולם וזאת לאור העובדה שהיא מככבת בסרט Man Of Steel  , סרט ההמשך של סופרמן , דבר שהקפיץ את מניותיה בעולם . וכמו שאומרים , עם ההצלחה מגיעות הצרות . בסרט המדובר זורר מגלמת את אמו של סופרמן הלא הוא הנרי קאוויל .

 

איילת זורר למכירה  צילום מתוך אתר mrskin.com

 

איילת זורר לגולברי  צילום: אפרת אשל לגולברי
איילת זורר לגולברי
צילום: אפרת אשל לגולברי
הנרי קאוויל . סופרמן
הנרי קאוויל . סופרמן

אמינותו של אתר זה לא ידועה. בעולם בו אנו חיים היום אפשר בקלות ליצור תמונות עירום בשניה באמצעות תוכנה פשוטה במחשב, בדיוק כמו שעשו לישראליות נוספות וביניהן בר רפאלי, שרי גבעתי , מורן אטיאס ועוד . באתר המדובר אפשר למצוא גם תמונות עירום של אנג'לינה ג'ולי , סקרלט ג'והנסון, מילה קוניס ועוד. ולאור העובדה שאמינותו של אתר זה לא ידועה, בלתי אפשרי לדעת האם מדובר בתמונות אמיתיות של זורר או שמדובר בזיוף .

http://tour.mrskin.com/celebs/16494/Ayelet_Zurer.htm?nats=829000:RevShare:mrskin,0,0,0,0

מה אתם אומרים , אמיתי או זיוף ? 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
דילוג לתוכן