ש. אוק 16th, 2021

gossipbuilder

רכילות| פיתוח גוף | בודיבילדינג | בידור | פיתוח גוף | מר אולימפיה| חדשות

איטס א קאמבק: לי פריסט מאשר "עובד על קאמבק" . יאהו

1 min read

לי פריסט, בתקופות טובות. עכשיו הוא חוזר צילום: פייסבוק לי פריסט

אחד ממפתחי הגוף המוכרים בעולם, לי פריסט מאשר כי לאחר שנים של מנוחה הוא חוזר לעניינים. ממש בקרוב. תעשו מקום, הוא מגיע. הפרטים המלאים בפנים

הכינו את השטיחים האדומים: לאחר חרושת שמועות מקצה אחד של הגלובוס ועד הקצה השני, מפתח הגוף האוסטרלי הנודע, לי פריסט אישר בחשבון הפייסבוק שלו כי הוא יתחרה בחודש אוקטובר השנה. כבר תקופה שמסתובבות שמועות כי פריסט מתכנן קאמבק, אך לא היה מי שיאשר את העניין, גם לא פריסט בכבודו ובעצמו, עד לאחרונה. פריסט נכנע ללחץ מצד מעריציו, ניגש אל חשבון הפייסבוק הפרטי שלו וכתב את הדברים הבאים : "אוקיי מעריצים, אתם שאלתם. עברו 7 שנים, אני עובד על קאמבק ב-12 באוקטובר השנה בתחרות "מר יוניברס" של איגוד נאבא באנגליה. נכון לרגע זה אני לא עושה דיאטה , רק מנקה את עצמי וב-20 ביולי אתחיל להתכונן". את זה ועוד כתב פריסט בחשבון הפייסבוק שלו, אנחנו כאמור הבאנו לכם את מה שחשוב. אך אם אתם ממש סקרנים לדעת כל פרט, מוזמנים להציץ בצילום המסך של פריסט . הוא ממש כאן , למטה.

ה-הכרזה: לי פריסט חוזר לעניינים צילום: פייסבוק
ה-הכרזה: לי פריסט חוזר לעניינים
צילום: פייסבוק

 

לי פריסט, בתקופות טובות. עכשיו הוא חוזר  צילום: פייסבוק לי פריסט
לי פריסט, בתקופות טובות. עכשיו הוא חוזר
צילום: פייסבוק לי פריסט

אם במקרה לא שמעתם על לי פריסט, נספר כי פריסט הוא מפתח גוף אוסטרלי המתגורר היום בארה"ב . פריסט התמודד בעשרות תחרויות שונות ברחבי העולם וגם בתחרות "מר אולימפיה" בה לא קטף את המקום הראשון אף פעם ולמרות זאת זכה למקום בהיכל התהילה של מפתחי הגוף.

כמה אתם מחכים לקאמבק של פריסט?

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
דילוג לתוכן