ד. דצמ 1st, 2021

gossipbuilder

רכילות| פיתוח גוף | בודיבילדינג | בידור | פיתוח גוף | מר אולימפיה| חדשות

אדיר גטניו, מקום שני ב"מר ישראל" : "שוטרים קיפלו אותי על הרצפה ופוצצו אותי במכות"

1 min read

אדיר גטניו לאחר התקרית צילום מסך פייסבוק

לילה של גיהנום עבר על אדיר גטניו, המקום השני בתחרות "מר ישראל" של איגוד נאק, לילה של אגרופים וקללות משוטרים . כך כתב גטניו בלילה בחשבון הפייסבוק שלו. הפרטים בפנים

את ליל אמש כולנו נזכור מהסיבה שהוא הלילה שלפני הבחירות לרשויות המקומיות, לעומת זאת אדיר גטניו מקום שני במר ישראל של NAC יזכור את הלילה הזה מהסיבה (לדבריו) שהוא הותקף על ידי שוטרי משטרת ישראל. הכל התחיל אתמול בלילה כשגטניו המתגורר בראשון לציון עשה את דרכו לביתו עם רכבו במהירות של 100 קמ"ש, בדרך לדבריו שוטר רכוב על אופנוע צעק לו "עצור בצד" בליווי קללות, הוא כמובן עצר. כשעצר את רכבו , לדבריו עשרה שוטרים קפצו עליו, התחילו לקלל אותו ולהרביץ לו ובסופו של דבר קיפלו אותו על הרצפה ואזקו אותו בידיים וברגליים. בסיום המעצר , גטניו העלה פוסט לחשבון הפייסבוק שלו בו הוא מתאר את המקרה הנוראי . מצ"ב הדברים פלאס תמונה של גטניו לאחר התקרית:

אדיר גטניו לאחר התקרית צילום מסך פייסבוק
אדיר גטניו לאחר התקרית
צילום מסך פייסבוק
עשרה שוטרים עליו. אדיר גטניו בתחרות מר ישראל צילום: פייסבוק
עשרה שוטרים עליו. אדיר גטניו בתחרות מר ישראל
צילום: פייסבוק

 

"היום בדרכי הביתה נסעתי אל כביש 20 לכיוון מצפון לדרום במחלף קקל.בדרך נסעתי במהירות של 100 קמ"ש,תוך כדי נסיעה חתכתי כמה רכבים בדרך כי היית לי בעיה מכנית ברכב!! בזמן הנסיעה שוטר אל אופנוע אומר לי לעצור בצד בצעקות ובקללות.כשעצרתי את הרכב הגיעו עוד שלושה רכבים של בילוש כמו 10 שוטרים של בילוש..הם התחילו להרביץ לי לקלל אותי.וואלה הפכו אותי לרוצח.10 בלשים מנסים להפיל אותי ולא הצליחו.עוד שהם השתמשו בהגרופים בבטן בצלעות ובאזורים סימפטיים שנוראה כאב כאב סבלתי מכאבים.הם מכפלים אותי אל הריצפה ושמים עלי אזיקים ברגליים וביידים.ותוך כדי מכות פיצוצים!!זה המציאות שאנחנו חיים בא בבקשה!!! משטרה חרא בלשים חרא מדינה חרא!!!!

הם עושים מה שבא להם חכמים אל חלשים ישר מתחילים עם ידיים.

רק תבינו איזו משטרה יש לנו.במקום שיעזרו לנו הם מנסים להרג אותנו.תראו למי אנחנו נותנים תמסים שלנו לזבל של המדינה משטרת ישראל".

מה אתם חושבים על המקרה? טקבקו

8 thoughts on “אדיר גטניו, מקום שני ב"מר ישראל" : "שוטרים קיפלו אותי על הרצפה ופוצצו אותי במכות"

 1. אחי אני מבין את התסכול שלך, השוטרים חארות דפרי"ם שקרנים ממש פושעים במדים שמומחים בתאום גרסאות במקרים כאלו, לצערי אבוד לך המדינה חארה מגינה עליהם ונותנת להם גב, עם כל הצער אתה גוש בשר שמפמפם ברזלים בקיצור אבונפחא מגולח שמורח ווזלין יש מלא שוטרים כמוך

 2. ברור, אחי…רק 10 בלשים!? חשבתי באו 60…איזה בעסה…
  תקשיב, אין ספק שיש לך גוף שאני מעריץ, אבל החומרים שאתה לוקח דפקו לך את המוח.
  איזה סיפורים, שוטר על אופנוע שקילל, באו 10 בלשים, הרביצו, קיללו…

  טוב טוב, ב ס ד ר!!!

 3. תעשה לי טובה לא קיים כזה דבר בחיים שסתם התנפלו עליך.
  כתבת "10 בלשים ניסו להפיל אותי ולא הצליחו" – זה נקרא התנגדות למעצר. חשבת אולי שבגלל שעשית בעיות והתנגדת כל זה קרה? אם כן – מגיע לך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
דילוג לתוכן